טיפול התחדשות והצערת העור

סלברטאיות ומובילות דעה בינלאומיות כמו ג׳יזל בונדשן, קים קרדשיאן ובר רפאלי משלבות את ״טיפולי הערפד״ בשגרת הטיפוח שלהן.

image (6)

צילום: ווג

צילום: טוויטר

image (8)

צילום: אינסטגרם

אותות הגיל והזמן ניכרות בנו. חילוף החומרים וחידוש התאים מואט ועור הפנים, החזה, הצוואר מתקמטים ומזדקנים. נוצר צורך להפעיל מחדש את מנגנון חידוש התאים.

״טיפול הערפד״ תפס מקום של כבוד אודות לשילוב גישות פורצות דרך. שימוש בדם המטופלת הוא פשוט ואפקטיבי! מאיץ את היווצרותם של תאים חדשים בדרך טבעית קלה ונוחה.

טרם הטיפול אנו בונים תמונה מקיפה אודות המטופלת ומבצעים הערכה תזונתית וסטוס מטאבולי.

בהמשך מבוצע תיעוד וצילום מצב העור ובמידה ואכן המועמדת מתאימה, אנו מציעים טיפולים רפואיים לשיפור מראה העור ע"י שימוש בפקטורי גדילה ותאי גזע מרוכזים בתהליכי החדרת פלסמה עשירה בטסיות (PRP) או פלסמה עשירה בפיברין (I-PRF) וטיפולים נלווים כמו מזותרפיה ושימוש בחומצות אמינו. מרכיב טסיות הדם עשיר בחומרי גדילה והזרקתן לעור מעודדות ומאיצות את הייצור הטבעי של קלוגן ואלסטין.

אנו משלבים אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כמו אקדח הזרקה פנאומטי, צנטריפוגות מוגנות בפטנט ואף מחטים בחיתוך לייזר מתקדמים, חומרים המובילים בתחום ודורות שונים של טיפולים.

בתוך שבועות ספורים ובסדרת טיפולים מעטה העור מגיב באופן טבעי לטיפול והתוצאה: מרקם עור בריא, רענן, זוהר וקורן. נוכחות קימטוטים, צלקות ופיגמנטצייה, תיחלש ובמקרים מסויימים תיעלם לחלוטין.

סרטון שיקום והצערת העור